Logo nl.existencebirds.com

Pet Scoop: honden herenigd met eigenaar na 5 jaar, schilderijen van Horse Up voor veiling

Inhoudsopgave:

Roxanne Bryan | Editor | E-mail

Video: Pet Scoop: honden herenigd met eigenaar na 5 jaar, schilderijen van Horse Up voor veiling

Video: The Gates of Zadash | Critical Role: THE MIGHTY NEIN | Episode 8 - YouTube 2024, Mei
Anonim

19 juli 2012: We hebben het web afgezocht om de beste en meest boeiende dierenverhalen, video's en foto's te vinden. En het is goed hier.

Vandaag zijn Allie en 'Bama gelukkig herenigd met hun eigenaars.

Hounds Make It Home

Vijf en een half jaar nadat hun twee Basset Hounds uit hun huis in Tennessee werden gestolen, hadden Brenda Travis en Tom Shields de hoop opgegeven ze te vinden. Toen kreeg het echtpaar, dat nu in Kansas woont, een telefoontje van een opvang in de buurt van hun oude huis: Allie en 'Bama zijn gevonden, rondzwervend op een plaatselijke parkeerplaats, levend en wel. "Er was een lange stilte en veel tranen," zei Travis van de noodlottige roep. "Ik vroeg haar hoe ze waren en ze zei: 'ze zijn gezond en dik'." De veterinaire technicus aan de andere kant van de lijn had Travis gevolgd met behulp van een microchip. Een vrijwilliger van een plaatselijke Basset-redding gaf de honden een rit naar Kansas, waar ze een gelukkige hereniging met hun eigenaars hadden. - Bekijk het vandaag nog

Ongrijpbare sneeuwluipaarden getagged met satellietringen

Twee van de bedreigde grote katten werden gevangen genomen, onderzocht, kregen satellietbanden om te volgen en werden voor de eerste keer in Afghanistan vrijgegeven. Met de volgapparatuur hebben milieubeschermers een beter idee van het bereik van de sneeuwluipaarden. Het proces werd gedocumenteerd door een Nat Geo WILD televisieploeg en zal tijdens de Big Cat-week in december op het netwerk worden uitgezonden. - Lees het op Science Daily

FDA-updates Chicken Jerky Warning

Naarmate de klachten over ziektes van honden uit in China vervaardigde producten van kippenvlees blijven stijgen, geeft de FDA, die in 2007 voor het eerst waarschuwde voor de nodige voorzichtigheid met de producten, consumenten meer informatie over het testen en tekenen van ziekte. De FDA zegt dat de symptomen die verband houden met de producten, die in de vorm van offertes, reepjes en lekkernijen komen, omvatten verminderde eetlust, verminderde activiteit, braken, diarree, toegenomen waterverbruik en toegenomen plassen. Het bureau onderzoekt de producten sinds 2007, maar de mogelijke oorzaak van de ziekte is niet gevonden. Er is geen terugroepactie gestart. - Lees het op DVM 360

ABC nieuws
ABC nieuws

Horse's Paintings verkopen voor honderden dollars

Justin is een getalenteerd paard - en niet alleen in de showring. De 9-jarige uit Indiana is een kunstenaar en houdt een penseel in zijn mond om meesterwerken op doek te maken. Nu gaat zijn werk naar de veiling om geld in te zamelen voor het American Saddlebred Museum, vlakbij het huis van de Kentucky Derby. - Bekijk het op ABC News

Howard Stern rouwt verlies van geliefde hond

De America's Got Talent rechter en zijn vrouw zijn aan het bijkomen van het overlijden van hun 10-jarige Engelse Bulldog, Bianca. "Moeilijke dag vandaag, mijn vrienden," tweette de schokkerel, die Bianca's naam op zijn arm getatoeëerd heeft, op dinsdag. "Bedankt voor alle vriendelijke berichten. Geef je hond een knuffel voor me vanavond." - Lees het op Animal Tracks

Maak kennis met Bub, een internetfenomeen

Ze is misschien klein, maar Bub zit vol schattigheid. De internetsensatie is een perma-kitten en dwergkat, maar haar verkleinwoord was niet opzettelijk. "Begrijp alsjeblieft dat ze NIET zo is gefokt om zo te zijn", leest de bio op haar Tumblr-blog. "Zij is slechts een van de gelukkige ongelukjes van de natuur." - Zie foto's op People Pets

Aanbevolen: